1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne :

 • w poniedziałek od 16.30 do 17.30.

 • w środę od 19.00 do 20.00.

 • w czwartek od 10.00 do 12.00.

 1. Zapraszamy do wspólnego przeżywania Oktawy Bożego Ciała, o wspólną modlitwę i przygotowanie procesji, prosimy : w poniedziałek Rokosowo, we wtorek Dzięczyna i Dzięczynka, w środę Sarbinowo i Włostki, w czwartek Śmiłowo, w piątek Lubonia.

 2. We wtorek 13 dzień miesiąca zapraszamy na nabożeństwo w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej o godz. 21.00.

 3. W czwartek 15 czerwca zakończenie Oktawy Bożego Ciała, po wieczornej Mszy Świętej procesja do 4 ołtarzy wokół fary, prosimy o ich przygotowanie tak jak w Boże Ciało. 

 1. ołtarz – kaplica MB Fatimskiej

 2. ołtarz – figura MB Niepokalanie Poczętej

 3.  ołtarz – kamień Jana Pawła II

 4. ołtarz – Dom Katolicki

 1. W piątek 16 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Świętej wieczornej procesja do pomnika Serca Jezusa i nabożeństwo.

 2. W sobotę 17 czerwca :

 • Nasi ministranci wyjeżdżają na Archidiecezjalną Pielgrzymkę do Lubasza.

 • Podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy modlić się wraz z pielgrzymami Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę z Grupy Leszno – Pudliszki. Po Mszy Świętej w Centrum Duszpasterskim będzie wspólne spotkanie z pielgrzymami przy kawie, zapraszamy wszystkich zainteresowanych pielgrzymowaniem.

 • Suma odpustowa ku czci Świętego Antoniego w Waszkowie o godz. 19.30.

 1. Parafiada odbędzie się po Dniach Ponieca czyli w niedzielę 16 lipca. Wszystkich, pragnących włączyć się w organizacje, prosimy o dostarczanie na probostwo lub do zakrystii fantów na loterie.

 2. W minionym tygodniu zmarł śp. Tadeusz Rosik l. 71 z Dzięczyny. Pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 14.00. Dobry Jezu ...