W środowy wieczór odbyło się w naszej parafii kolejne spotkanie przygotowujące młodzież do sakramentu bierzmowania. 

Tym razem spotkanie miało nieco inny charakter niż zazwyczaj. Młodzież mogła uczestniczyć w adoracji Najświętszego Sakramentu z wielbieniem w kościele farnym. Uroczysta msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania w naszej parafii odbędzie się 23 czerwca. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich, którzy przystąpią do tego sakramentu, aby jak najowocniej przyjęli misję świadectwa w Kościele, do której zostaną powołani. 

Jednocześnie zachęcamy młodych do dołączenia do naszej parafialnej wspólnoty młodzieży, która jest w trakcie formowania swoich szyków na nowo. Jest to najlepszy moment, aby wstąpić do grupy i aktywnie tworzyć wspólnotę. 

Serdecznie dziękujemy osobom, które zadbały o oświetlenie podczas adoracji, zespołowi muzycznemu z Zofią Pierzchałą, Martyną Frąckowiak, Piotrem Popielasem oraz Arkadiuszem Stasiakiem, którzy zadbali o piękną oprawę muzyczną, a także animatorom tegorocznych spotkań do bierzmowania, ks. Sławomirowi Kubiakowi, Weronice Kluczyk i Piotrowi Bączykowi. 

Jeśli jest w nas pragnienie wielbienia Jezusa w Najświętszym Sakramencie zapraszamy na comiesięczne Spotkania ze Świętymi, które odbywają się w kościele parafialnym w Bojanowie z udziałem zespołu muzycznego, który mogliśmy gościć w środę w Poniecu. Najbliższe wielbienie w piątek, 12 maja o godz. 20:00.

 Galeria zdjęć:Załączniki: