Lider: Anna Pierzchała

Grupa zajmuje się przygotowaniem pieśni na msze lub czuwanie. Spotkania odbywają się w Centrum Duszpasterskim na wikariacie w każdą sobotę od godziny 12 do 14. Rozpoczynamy od ćwiczeń rozgrzewających głos, następnie przechodzimy do ustalenia repertuaru pieśni i przećwiczenia wszystkich wybranych utworów. Jest czas na odpoczynek, zabawę, gry integracyjne, rozmowy a także ćwiczenia gry na gitarze dla zainteresowanych. Po przerwie poznajemy i uczymy się nowych pieśni, aby wzbogacić nasz śpiewnik. Jesteśmy otwartą grupą do której może dołączyć każdy kogo pasją jest śpiew, mile widziane są także osoby, które potrafią grać na instrumentach. 

Z inicjatywą ponownego powołania scholi w naszej parafii wyszedł były ksiądz proboszcz Krzysztof Szymendera. Początkowo piecze nad scholą objęła poprzednia liderka Magdalena Wojciechowska, później grupę przejęła obecna liderka Anna Pierzchała. Schola w naszej parafii działa już od 10 lat.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na sobotnie spotkania od godziny 12 do 14. Każdy nowy członek grupy wraz z rodzicem będzie dodany na naszą scholową grupę na messengerze gdzie zamieszczane są wszystkie informacje dotyczące spotkań i wspólnych działań. Galeria zdjęć: