Opiekun: Ks. Proboszcz

Lider: Krystyna Tomczak

Emilia Maćkowiak tel: 781 752 090

 

Koło Miłosierdzia Bożego założyła Pani Krystyna Tomczak w 1988r. Dołączyła też Straż Honorowa. Bardzo pomocne były osoby, które pomagały w organizowaniu się , w prowadzonych spotkaniach modlitewnych. Od samego początku aktywnie włączyli się Państwo Celina i Bronisław Glurowie, ale i wiele innych osób pomagało.

Życie parafii i obecności w kościele Koła Miłosierdzia Bożego dokumentowała w kronikach pani Celina Glura.

Razem z panią Tomczakową organizowały też pielgrzymki do różnych Sanktuariów Miłosierdzia Bożego, do różnych miejsc jak: do Częstochowy, do Lichenia, do Świnic Warckich - gdzie urodziła się św. siostra Faustyna, do Łagiewnik koło Krakowa, do Wielenia, do Kalisza i wielu innych miejsc, zawsze ku czci Miłosierdzia Bożego.

W tym roku 2023 obchodzić będziemy 35-tą rocznicę założenia Koła Miosierdzia Bożego.

Obecnie nasza wspólnota liczy około 50 osób.

Staramy się uczestniczyć w życiu parafii, adorować Najświętszy Sakrament w kaplicy wieczystej adoracji.

Zachęcamy do wstąpienia do naszej wspólnoty Miłosierdzia Bożego, do wspólnej modlitwy i wypraszanie większej wiary, ufności w Miłosierdzie Boże dla siebie, swojej rodziny i naszej parafii, błogosławieństwa dla naszej ojczyzny.

 Galeria zdjęć: