1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i wtorek od godz. 16.30 – 17.30, w środę od 19.00 – 20.00 i w czwartek od 10.00 – 12.00.

2. Krąg biblijny ma spotkanie w środę po mszy świętej na wikariacie.

3. Gościmy w naszej parafii Pana Mariusza Starostę, członka fundacji Tota Tua oraz lidera męskiej grupy Wojowników Maryi. Nasz gość wygłosi słowo, a po mszach świętych będzie zbierał ofiary na potrzeby fundacji. Zapraszamy na spotkanie duszpasterskie z Panem Mariuszem w niedziele 20.03.po mszy świętej popołudniowej w siedzibie GCK.

4. W kruchcie kościoła znajdują się koperty na daninę diecezjalną. Danina wynosi 1,7 zł. od osoby i jest przeznaczona na utrzymanie centralnych instytucji naszej archidiecezji.

5. Członkowie scholi parafialnej oraz Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej wraz z rodzicami będą rozprowadzali kartki świąteczne i ozdoby wielkanocne w niedziele 27 marca. Dochód będzie przeznaczony na dalsze prace  remontowe Tworzącego się Centrum duszpasterskiego. Fotorelacja z remontu na stronie parafialnej i parafialnym facebooku.

6. Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową , która odbędzie się w piątek 1 kwietnia. Będzie liczyć około 20 km. Trasa: od kościoła Chrystusa Króla przez Śmiłowo, drogą leśną do Lubonii, Oporowa, Czarkowa, następnie lasami przez Kałowo aż do torów w Dzięczynie, cmentarz parafialny. Zakończenie przy figurze Serca Pana Jezusa obok fary. Startowe 10 zł. na pokrycie kosztów organizacji. Szczegóły i zapisy u ks. Damiana.

7. Zapraszamy do korzystania z kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 – 19.00.

8. Pragniemy przygotować paczki świąteczne dla naszych seniorów. Prosimy o przynoszenie trwałej żywności i słodyczy na probostwo.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do Groby Pańskiego. Dziękujemy 59 Róży Matek z Ponieca, 4 Róży Ojców z Ponieca, 1, 2 i 3 Róży Matek z Rokosowa, 3 Róży Matek z Sarbinowa, 50 i 57 Róży Matek z Janiszewa i 2 Róży Matek ze Śmiłowa.

10. Spacer miłosierdzia w piątek od 20.00 – 21.00. 

11. Zmarli śp. Czesław Komorowicz l. 86 z Ponieca, śp. Irena Napierała l. 93 z Dzięczyny i śp. Stanisława Musielak l. 95 z Rokosowa, jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek…