1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i wtorek od godz. 16.30 – 17.30, w środę od 19.00 – 20.00 i w czwartek od 10.00 – 12.00.
2. Zapraszamy na roraty codziennie o godz. 18.00, a w soboty o godz. 8.00. Ze względu na ograniczenia od poniedziałku 30 listopada wszystkie msze święte, także te w tygodniu będziemy odprawiać w kościele Chrystusa Króla.
3. Parafialny Zespół Caritas pragnie przygotować paczki na święta dla naszych podopiecznych. Prosimy o przynoszenie trwałej żywności (mąka, cukier, ryż, makaron, olej, konserwy) i słodyczy do biura parafialnego lub do zakrystii.
4. Drogich parafian, którzy chcieliby ofiarować swoje choinki do kościoła prosimy o kontakt z panem kościelnym.
5. Od dziś rozprowadzamy w zakrystii i w biurze parafialnym Wigilijne Świece Caritas. Duża w cenie 16 zł. i mała w cenie 7.
6. W tym roku nie będzie kolędy w taki sposób jak to zwykle czynimy. Zamiast naszej wizyty proponujemy spotkanie kościele codziennie na mszy świętej o godz. 19.00. Będzie wspólny śpiew kolęd, słowo Boże, błogosławieństwo kolędowe dla wszystkich rodzin i mieszkańców danej ulicy lub wioski. Plan spotkań kolędowych zaczniemy podawać przed świętami w ogłoszeniach i na stronie internetowej parafii.
7. W związku z pandemią nie będzie w tym rok jednego, całego dnia spowiedzi. Od przyszłego tygodnia będziemy dawać okazję do spowiedzi częściej. Dokładny plan podamy w przyszłą niedzielę. Na stornie internetowej podamy także plan spowiedzi we wszystkich parafiach naszego dekanatu.
8. Msza święta dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w piątek 11 grudnia o godz. 19.00 w kościele Chrystusa Króla.
9. Młodzież naszej parafii będzie rozprowadzała sianko na stół wigilijny w niedzielę 13 grudnia.
10. Uroczystość niepokalanego poczęcia NMP przypada we wtorek 8 grudnia. Tego dnia przypada „Godzina łaski dla świata”. Zapraszamy na adorację najświętszego sakramentu w godz. 12 – 13 we farze.
11. Bardzo dziękuję za życzliwy odzew na moją prośbę, którą zamieściłem ostatnio na stronie internetowej. Mam nadzieję, że dzięki waszej życzliwości i ofiarności bez problemu spłacimy w tym roku zobowiązania parafii.
12. Zmarł śp. Tomasz Ptaszyński l. 49 z Lubonii. Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek…