Poniedziałek,  08 czerwca 2020 r. św. Jadwigi Królowej
18.00    + Maria BRINK w 3 r. śm. i zm. z rodz. 
18.00    + Leokadia, Franciszek JASTRZĘBSCY

Wtorek, 09 czerwca 2020 r.
18.00    W 30 r. ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
18.00    + Franciszka, Stanisław PIOTROWSCY, ks. Maciej, Anna, Antoni, Halina, Jan PASZKOWIAK i zm. z rodz. 

Środa, 10 czerwca 2020 r. Bł. Bogumiła
18.00    1. Franciszkowo, Czarkowo
18.00    2. + Florian, Helena, Ryszard, Jacek KEMPA, Halina KRÓL, Joanna STACHOWSKA, Feliks, Zofia, Jerzy ULATOWSCY, Jadwiga WŁADYSIAK
18.00    3. + Stanisława JAŃCZAK, od rodz. Jańczaków z Jaraczewa i Borku

Czwartek, 11 czerwca 2020 r. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało
7.00    + Franciszek SPYCHAJ, Weronika, Maria ROSSA
8.30    + Stanisława SMEKTAŁA w 1 r. śm., od syna Jarka z żoną Beatą 
10.00    Gościejewice, Wydartowo, Potrzebowo
10.00    + Małgorzata, Henryk, Edmund, Katarzyna, Franciszek KSIĄŻEK, Antoni, Cecylia SKOPIŃSCY, Władysława, Roman WALENCIAK i dusze w czyśćcu cierpiące
10.00    + Józef, Henryk ŚLĄSKI, Jadwiga, Józef NOWACZYK

Piątek, 12 czerwca 2020 r. 
18.00    Waszkowo, Zawada, Sowiny
18.00    + Marceli ŁUCZAK i zm. z rodz.
18.00    + Andrzej ŁASZCZYŃSKI

Sobota, 13 czerwca  2020 r. Św. Antoniego z Padwy
15.00    W 90 – te urodziny Ireny DUTKOWIAK
18.00    Janiszewo, Miechcin
18.00    Kazimierz w 4 r. śm., Wanda POPRAWSCY , z okazji imienin

Filie:
Waszkowo    16.00    
Za parafian

Sarbinowo    16.00    
1. + Krystyna, Jan BZDĘGA
2. + Hieronim KOŃCZAK, od mieszkańców Sarbinowa i Włostek

Rokosowo    17.00    
+ Kazimierz TOPOROWICZ, od sołtysa, Rady Sołeckiej, radnego i mieszkańców Rokosowa

Lubonia    17.30    
+ Maria w 10 r. śm., Stanisława, Stanisław BIERNACZYK, Maria, Jan POTKOWSCY, Stanisława, Józef KOWALSCY, Krystyna, Stanisław KLIMASZ, Wanda, Stefan JĘSIAK

Niedziela, 14 czerwca 2020 r. 11 Niedziela Zwykła
7.00    + Eugeniusz ŚMIAŁKOWSKI w 20 r. śm. i zm. z rodz. 
8.30    + Roman ŚWIDERSKI w 16 r śm. i zm. z rodz. 
10.15    + Czesława, Czesław TACIAK, Stefania, Czesław SOBCZAK
11.30    
1. Poniec, Wydawy
2. + Albin ZIELIŃSKI
18.00    
1. Rokosowo
2. + Gertruda SPRINGER w 1 r. śm., od Marii Sobkowiak z rodz. 

Filie:
Gościejewice    10.30     
1. + Janina PILIPÓW w 1 r. śm., Zofia, Władysław KASPROWIAK, Józefa, Franciszek BRODZIAK
2. + Józef KACZMAREK, od syna Mariusza z rodz.
3. w 50 – tą rocznicę ślubu Jadwigi i Bogdana KASPRZAK, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie