1. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek i wtorek od godz. 16.30 – 17.30 i w środę od godz. 19.00 – 20-.00.
2. W związku ze zniesieniem limitu wiernych w kościele informujemy, że od poniedziałku wszystkie msze święte będziemy odprawiać według stałego porządku, od poniedziałku do soboty we farze. W kościele Chrystus Króla będziemy odprawiać tylko msze święte w niedzielę o godz. 8.30 i 10.15. 
3. Ogólna dyspensa dotycząca udziału we mszy świętej przestaje obowiązywać od poniedziałku. Dyspensa będzie dotyczyć osób w podeszłym wieku i w stanie błogosławionym, osób z objawami intencji i osób, które czują wielka obawę przed zakażeniem. 
4. Spotkanie dla trójek klasowych rodziców pierwszo komunijnych odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30 na probostwie. Msza święta dla dzieci pierwszo komunijnych z rodzicami odbędzie się w niedzielę 7 czerwca o godz. 13.00 we farze. 
5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w piątek od godz. 16.30. Msza święta o Niepokalanym Sercu NMP w sobotę o godz. 8.00. Objazd chorych ze spowiedzią i komunią świętą w sobotę od godz. 8.00.
6. W tym roku nie będzie procesji Bożego Ciała ulicami miasta. Możliwa jest procesja eucharystyczna dookoła kościoła. Procesje eucharystyczne będziemy organizować w oktawie Bożego Ciała. Plan procesji podamy w przyszłym tygodniu. 
7. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.40.
8. Zmarli śp. Hieronim Kończak l. 69 z Sarbinowa, jego pogrzeb odbył się w Krobi, śp. Stanisława Brodziak l. 98 z Rokosowa, śp. Ignacy Dwornik l. 78 z Wydaw i śp. Marian Sikora l. 87 z Sarbinowa. Wieczny odpoczynek…