1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i wtorek od godz. 16.30 – 17.30 oraz w środę od 19.00 -20.00. Prosimy o zachowanie odpowiedniej odległości. W poczekalni może przebywać tylko jena osoba.
2. Przypominamy, że po przeliczeniu wymiarów naszych świątyń do fary możemy zaprosić 18 osób, a do kościoła Chrystusa Króla 35 osób. Dlatego w poniedziałek, wtorek i czwartek zapraszamy na mszę świętą do fary, a w środę, piątek, sobotę i w niedzielę do kościoła Chrystusa Króla. Nadal będziemy transmitować w mediach mszę świętą o godz. 10.15. 
3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w piątek od godz. 16.30 w kościele Chrystusa Króla. Msza święta o Niepokalanym Sercu NMP w sobotę o godz. 8.00 (Msza w kościele Chrystusa Króla). Objazd chorych tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. 
4. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.45. 
5. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i Daninę Diecezjalną. Dziękujemy 1 Róży Matek z Dzieczyny.
6. Śmieci z cmentarza zostaną wywiezione w tym tygodniu w poniedziałek lub we wtorek. Bardzo prosimy, aby od tego momentu wszystkie śmieci wyrzucać dokładnie do kontenerów i nie kłaść nic obok kontenerów. Bardzo prosimy także, aby nie wkładać pustych wkładów do tuj.
7. Zmarli:

śp. Wanda Paszkier l. 93 z Gościejewic,

śp. Maria Cieślak l. 84 z Ponieca,

śp. Tadeusz Ciesielski l. 61, jego pogrzeb odbędzie w poniedziałek o godz. 11.00,

śp. Kazimierz Toporowicz l. 82 z Rokosowa jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz.11.00,

śp. Stefan Jęczkowski l. 66 ze Śmiłowa, jego pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 11.00.  Wieczny odpoczynek…