1. Biuro parafialne będzie czynne w środę od godz. 19.00 – 20.00. Ze względów bezpieczeństwa w poczekalni może przebywać tylko jedna osoba. 
2. Przypominamy, że cały czas jest aktualna dyspensa udzielona wszystkim wiernym, zwalniająca z udziału w liturgii. Dyspensa obowiązuje aż do odwołania.
3. W czasie Triduum Paschalnego w kościele może przebywać tylko 5 osób. Na liturgię zapraszamy te rodziny, które zamówiły intencję.

W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00, nie będzie adoracji w ciemnicy.

W Wielki Piątek droga krzyżowa o godz. 15.00. Liturgia Męki Pańskiej o godz. 19.00. Po liturgii adoracja przy grobie do godz. 22.00. W kościele może być tylko 5 osób. Przypominamy, że w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły dla osób miedzy 18 a 60 rokiem życia. 

W Wielką Sobotę nie będzie poświęcenia potraw na stół wielkanocny. Zachęcamy, aby potrawy poświeciła najstarsza osoba w domu w niedziele rano(tekst podamy na stronie internetowej). Zapraszamy na adorację przy Grobie Pańskim od godz. 8.00 do 19.30, przypominamy że w kościele może być jednocześnie do 5 osób. Liturgia Paschalna z udziałem tylko 5 osób o godz. 20.00. Wszystkie te uroczystości będą transmitowane w Internecie (linki na stronie internetowej parafii). 

Na stronie internetowej - https://swietawdomu.pl/ - można znaleźć wiele cennych informacji, jak przeżyć tegoroczne święta w tym wyjątkowym czasie.

4. Do niedzieli 19 kwietnia (włącznie) obowiązuje limit osób obecnych w kościele (maksymialnie 5 osób). 
5. Spowiedź święta będzie udzielana tylko po uprzednim umówieniu z kapłanem, dlatego podajemy nasze numery telefonów i adresy mailowe:
          Ks. Proboszcz – 501 455 791; kszymendera@o2.pl
          Ks. Jarosław – 694 252 761; jk555@wp.pl
          Ks. Leszek – 604 338 987; ksleo@wp.pl 
6. Na prośby i pytania Parafian podaliśmy numer konta parafii na naszej stronie internetowej (znajduje się w zakładce "Kontakt"). Jednocześnie dziękujemy za wszystkie składane ofiary na rzecz parafii.
7. Bóg zapłać za ofiary składane na Daninę Diecezjalna i na kwiaty do Grobu Pańskiego; dziękujemy 79 Róży z Miechcina i mieszkańcom Drzewiec. 
8. Zmarła śp. Dorota Rutkowska l. 52, mieszkająca ostatnio w Chumiętkach. Wieczny odpoczynek…