1. W zawiązku z dekretem ks. Arcybiskupa do dnia 8 kwietnia (wielka środa) nie będziemy odprawiać drogi krzyżowej i gorzkich żali. Od poniedziałku do soboty będzie całodzienna cicha adoracja Najświętszego Sakramentu we farze od godz. 8.00 do 17.30.
2. Przypominamy, że aż do odwołania w kościołach i kaplicach może przebywać do 50 osób.
3. Kapłani będą się codziennie modlili na różańcu we farze bez udziału wiernych o godz. 20.30. Prosimy o towarzyszenie nam w tej modlitwie w domach. 
4. W tym roku nie będzie całodziennej spowiedzi wiekopostnej. Dlatego prosimy drogich Parafian o korzystanie ze spowiedzi jak najszybciej, ponieważ nie może być kolejek przy konfesjonałach. Zapraszamy do spowiedzi w tym tygodniu codziennie od godz. 10.00 – 11.00 i od 17.00 – 18.00.
5. Biuro parafialne będzie nieczynne przez najbliższy tydzień. Będziemy przyjmować tylko w sprawach pogrzebowych i do chorego. Nie będzie także spotkań grup parafialnych. 
6. Bóg zapłać za ofiary składane na Daninę Diecezjalną i na kwiaty do Grobu Pańskiego. Dziękujemy 4 Róży Ojców z Ponieca, 35 Róży Matek z Ponieca, 3 Róży Matek z Rokosowa i 27 Róży ze Sowin.
7. Zmarł śp. Stanisław Błażejewski l. 55 z Janiszewa. Wieczny odpoczynek…

 

 

Przesłanie ks. Arcybiskupa - https://youtu.be/Dcc-AFpe4KI