Intencje
20.01.2020 – 26.01.2020 r.Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r.
8.00 W intencji Panu Bogu wiadomej
Wtorek, 21 stycznia 2020 r. Św. Agnieszki
8.00 W intencji Panu Bogu wiadomej
Środa, 22 stycznia 2020 r.
18.00
1. + Zofia, Zbigniew, Józef DUDKOWIAK Kazimierz WUJCZAK, Paweł ŚWITAŁA, Wiktor JANECZEK
2. + Stanisław NAWROCIK i zm. z rodz. KOBUSÓW
3. + Władysław PRZYBYŁ w 8 r. śm.
4. + Jerzy SIKORA, od cioci Kazi i Kuzyna Mirka z rodz.
5. + Maria GORYNIA, od kuzynów Wojciecha, Jacka i Tomasza z rodzinami
6. + Ryszard FUNK, od mieszkańców Zawady
7. + Zbigniew NAWROCIK, od szwagra Krzysztofa z żoną i dziećmi
8. + Zofia MRÓZ, od Mendyki z Leszna
9. + Marianna POLASZYK, od wnuczki Asi z rodz.
10. + Bożena ROSIK, od wnuków Martyna i Filipa
11. + Józefa MUSIELAK, od chrześniaka Dariusza z rodz.
12. + Marianna BĄK, od córki Bogumiły z mężem
13. + Paweł MURAWSKI, od cioci Anny z rodz.
14. + Maria, Roman SIERAKOWSCY
15. + Stanisława RATAJCZAK, od Marzeny Oleksy z Głogowa
16. + Seweryna WOJCIECHOWSKA, od Jerzego Ciszaka
17. + Maria SOBKOWIAK, od bratowej Kazimiery i Wandy
18. + Teresa w 9 r. śm., Henryk, Pelagia, Stanisław NOWAKOWSCY, Antonina, Stanisław MRÓZ
19. + Stanisława JAŃCZAK, od chrześnicy Anny z mężem i mamą
20. w 18 – te urodziny Jakuba, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego
Czwartek, 23 stycznia 2020 r.
8.00 W intencji Panu Bogu wiadomej
Piątek, 24 stycznia 2020 r. Św. Franciszka Salezego
8.00 + Franciszek, Leokadia JASTRZĘBSCY
8.00 W 12 rocznicę Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
Sobota, 25 stycznia 2020 r. Nawrócenie Świętego Pawła
18.00 + Zofia MRÓZ, od córki Hani z rodz.
Filie:
Waszkowo 16.00
Za parafian
Sarbinowo 16.00
Za parafian
Rokosowo 17.00
+ Teresa, Władysław KAŹMIERCZAK, Maria MAĆKOWIAK
Lubonia 17.30
+ Irena SŁAWIŃSKA, od szwagra Andrzeja z rodziną
Niedziela, 26 stycznia 2020 r. 3 Niedziela Zwykła
8.30 + Stanisław KĘDZIERSKI w 9 r. śm. i zm. z rodz.
8.30 + Franciszek, Maria SZPUREK, Maksymilian, Helena DEMBIŃSCY i zm. z rodz.
8.30 + Czesław BANACH
10.15 + Kazimierz, Piotr SIKORA i zm. z rodz. SOBCZAKÓW, PRZEWOŹNYCH, Jan DAJEWSKI
11.30 + Stanisława, Kazimierz WOZIŃSCY, Anna, Leon WOZIGNÓJ, Maria, Marcin NOWAK, i zm. z rodz.
18.00 + Tadeusz w 13 r. śm., Mirosława LIPOWICZ
Filie:
Gościejewice 10.30
1. + Stefan w 4 r. śm., Konstancja, Antoni GAUL
2. + Zofia, Lech MAŚLONKA