Imię i nazwisko: Leszek Firlej 
Data urodzenia: 22.08.1965
Data imienin: 03.06.
Data święceń kapłańskich: 25.05.1995 


Wikariaty:
•    01.07.1995 – 30.06.1997 parafia pw. św. Stanisława Bp. w Buku
•    01.07.1997 – 24.08.2003 parafia pw. NMP Niepokalanie Poczętej w Sierakowie
•    25.08.2003 – 31.01.2004 parafia pw. św. Marcina w Konarzewie 
Do pomocy duszpasterskiej:
•    01.02.2004 – 24.08.2004 parafia pw. św. Antoniego w Lesznie 
Kapelan:
•    25.08.2004 – 31.12.2012 Dom Pomocy Społecznej w Psarskie k. Śremu
•    01.01.2013 – 24.08.2014 Dom Pomocy Społecznej w Wieleniu nad Notecią
Do pomocy duszpasterskiej:
•    25.08.2014 – parafia pw. Narodzenia NMP w Poniecu