1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i wtorek od godz. 16.30 – 17.30, w środę od 19.00 – 20.00 i w czwartek od 10.00 – 12.00. 
2. Grupa młodzieżowa im. św. Jana Pawła II ma spotkanie w czwartek o godz. 19.30 na wikariacie. Wcześniej o godz. 19.00 adoracja w kaplicy św. Stanisława
3. Spotkanie Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej w najbliższy piątek o godz. 16.30 na wikariacie. Zapraszamy dzieci, które chciałyby dołączyć do scholi dziecięcej.
4. Młodzież, która pragnie w przyszłym roku przyjąć sakrament bierzmowania, a także osoby, które z różnych przyczyn nie przyjęły bierzmowania w czasie szkolnym, prosimy o podejście do zakrystii i zapisanie się na listę. Przygotowanie rozpoczniemy od października. 
5. Ministranci młodsi mają spotkanie w sobotę o godz. 10.00 na wikariacie, a ministranci starsi o godz. 19.00 na wikariacie.
6. Krąg Biblijny ma spotkanie w środę po mszy świętej na wikariacie.
7. Zachęcamy do oglądania zdjęć z Nawiedzenia Ikony Jasnogórskiej, które są umieszczone na naszej stronie internetowej. Jeszcze raz dziękujemy za udostępnienie nam zdjęć z poprzedniego nawiedzenia. Można je odbierać w biurze parafialnym.
8. Intencje mszalne na przyszły rok i całoroczne wymienianki będziemy przyjmować od poniedziałku 30 września. Ze względu na duże zainteresowanie informujemy, że mamy po dwie niedziele, albo sobota i niedziela. W pierwszym tygodniu przyjmowania intencji będziemy rezerwować tylko Poniec. 
9. Zmarli śp. Zofia Mróz l. 82 z Franciszkowa i śp. Genowefa Gruszka l. 68 z Drzewiec. Wieczny odpoczynek…